Domowe pobieranie krwi | Gdańsk i Gdynia

Pobieranie krwi w Twoim domu - bezpiecznie, szybko i niezwykle wygodnie!

Chcesz zbadać swoją krew, ale nie jest Ci po drodze do przychodni lekarskiej? Omiń jazdę samochodem w korkach i kolejki w przychodni, umawiając się na pobieranie krwi w Twoim domu. Zabieg w miejscu zamieszkania to rozwiązanie doskonałe również dla osób schorowanych,  seniorów i pacjentów, którzy  według zaleceń lekarza nie powinny wychodzić z domu.

Pobieranie krwi w Gdańsku, Gdyni, Sopocie – najwyższa jakość usługi

Badania kontrolne krwi to niezwykle ważny aspekt dbania o własne zdrowie – na podstawie dokładnej analizy składu, lekarz jest w stanie ocenić ogólny stan organizmu, a wyniki badań stanowią podstawę diagnostyki w przebiegu większości chorób. Zapewne doskonale o tym wiesz, a możliwe, że stale odkładasz badania krwi w czasie. Dzięki skorzystaniu z usługi pobierania krwi w domu, wszystko odbędzie się łatwiej i szybciej niż się spodziewasz.

Korzystając z pomocy, zapewnisz sobie zabieg na najwyższym poziomie, przeprowadzony w komfortowych warunkach. Podczas wykonywania pracy skupiamy się na dbałości o bezpieczeństwo pacjenta. Specjalista wyposażony we wszystkie potrzebne narzędzia dotrze do Twojego domu o umówionej godzinie. Korzystamy jedynie ze sterylnych, jednorazowych przyrządów i zachowujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa. Zadzwoń i umów wizytę domową na terenie miast: Gdańsk, Gdynia, Sopot.

pobieranie krwi w domu pacjenta

Domowe pobieranie krwi – komu jest zalecane i jak przygotować się do zabiegu?

Pobieranie krwi w domu to procedura, której może poddać się każda chętna osoba. Komu jednak w szczególności polecamy domowe pobieranie krwi?

  • Osobom starszym i przewlekle chorym – które ze względów zdrowotnych nie są w stanie lub nie powinny wychodzić z domu
  • Kobietom w ciąży – uciążliwe kolejki, tłumy ludzi i dojazd do lekarza są szczególnie męczące w tym wyjątkowym czasie
  • Dzieciom – szczególne tym, które na widok igieł reagują nadmiernym stresem. Każdy rodzic wie, że wizyty w przychodni bywają trudne i stresujące, szczególnie gdy w grę wchodzą igły i strzykawki. Aby oszczędzić nadmiernego stresu dziecku oraz sobie, zdecyduj się na profesjonalną pomoc. Pobieranie krwi w znanym środowisku z pewnością będzie łatwiejsze, a także zadbamy o przyjazną atmosferę w trakcie procedury. Dzięki domowej wizycie zyskujesz również pewność, że Twoje dziecko nie złapie kolejnej infekcji od spotkanych w przychodni pacjentów
  • Osobom zapracowanym – jeśli należysz do aktywnych osób, które nie mają czasu na wizyty u lekarza i nieustannie odkładają je w czasie, domowe pobieranie krwi to coś dla Ciebie. Zanim zdążysz rzucić się w wir codziennych obowiązków, nasz specjalista zjawi się w Twoim domu i bezpiecznie pobierze krew w ciągu kilkunastu minut!

12 godzin przed pobraniem krwi zrezygnuj z palenia papierosów, spożywania alkoholu oraz nie narażaj się na nadmierny wysiłek. Te czynniki mogą wpłynąć na wyniki i utrudnić prawidłową diagnozę. Większość badań krwi wymaga pobrania jej od pacjenta na czczo, dlatego najlepiej jest umówić wizytę w godzinach porannych. Dokładne instrukcje zależą od rodzaju badań, jakie będą wykonywane, a szczegółowe informacje przekażemy Ci podczas konsultacji przed wizytą.

Liczne zalety pobierania krwi w domu

Przede wszystkim, decydując się na pobranie krwi w domu, to Ty dyktujesz warunki wizyty. Jesteśmy elastyczni – zjawimy się w uzgodnionym dniu i o określonej godzinie. Oto, co jeszcze zyskujesz korzystając z pomocy naszych specjalistów:

Oszczędność czasu – umówienie wizyty w porannych godzinach przed wyjściem do pracy sprawi, że nie zaburzysz rytmu dnia

  • Opiekę doświadczonych osób – mamy niemały bagaż doświadczeń, jeśli chodzi o pomoc domową i ciężkie przypadki medyczne
  • Wygodę dla pacjenta i jego bliskich – jeśli osoba jest przewlekle chora i nie czuje się swobodne wychodząc z domu, wizyta w przychodni może okazać się trudnym przeżyciem. Jedna z naszych pielęgniarek z przyjemnością obsłuży klienta w komfortowym dla niego środowisku, a pobieranie krwi może odbyć się nawet na ulubionym fotelu
  • Bezpieczeństwo – decydując się na pobieranie krwi w domu, całkowicie eliminujesz kontakt z innymi pacjentami. To szczególnie ważne w przypadku osób w podeszłym wieku i ciężko chorych, dla których nawet pozornie niegroźne infekcje mogą zagrażać zdrowiu i życiu

W czasie pandemii ograniczanie kontaktów publicznych jest niezwykle ważne, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Specjalista dojedzie do Twojego domu, a następnie w profesjonalny sposób pobierze krew do badań

Należysz do osób, którym na widok igieł i krwi robi się słabo, a każda wizyta w gabinecie zabiegowym jest równoznaczna z silnym stresem? Nie chcesz tego znosić po raz kolejny? Ten problem dotyczy znacznie większej liczby ludzi, niż mogłoby się wydawać. Nie martw się – poinformuj nas o swoich obawach, a pobieranie krwi zostanie przeprowadzone na leżąco, w stanie relaksu. W połączeniu z przyjaznym otoczeniem, jakim jest Twój dom, znacznie ułatwi Ci to udział w procedurze.

pobieranie krwi w domu pacjenta

Badanie krwi – dostarczymy próbkę do laboratorium za Ciebie

Jeśli chcesz zminimalizować ryzyko złapania infekcji, a także pragniesz uniknąć uciążliwych kolejek w przychodni, skontaktuj się z nami.

Nasz specjalista pobierze próbkę krwi, a następnie na życzenie klienta dowieziemy ją do wybranego laboratorium, gdzie zostaną wykonane zlecone badania. Jeśli chcesz przeprowadzić proces do końca nie wychodząc z domu, zadbaj o to, by usługodawca udostępnił Ci wyniki w formie elektronicznej. Pacjent lub jego rodzina może również samodzielnie zająć się dalszym transportem próbki – wszystko jest do ustalenia podczas konsultacji przed wykonaniem usługi.

Pobieranie krwi jest jedną z najczęściej wykonywać przez pielęgniarki czynności – kłucie mamy opanowane do perfekcji. Inne często wykowane przez nas zabiegi to np. zastrzyki.

Polecamy również kroplówki od drwlew.pl