Kroplówka Gdańsk i Gdynia

Kroplówka na odwodnienie, przemęczenie czy roztwór z mieszanką witamin
– odzyskaj siły we własnym domu!

Płynoterapia może być stosowana zarówno podczas przebiegu rozmaitych chorób, jak i u osób zdrowych, które zmagają się z przewlekłym zmęczeniem czy odwodnieniem organizmu. Oferowane przez nas wlewy dożylne występują w wielu postaciach, które różnią się składem ilościowym i jakościowym. W zależności od stanu zdrowia i oczekiwań pacjenta, indywidualnie zostaje dobrane najlepsze rozwiązanie.

Korzystając z naszej kliniki witaminowej, nie musisz martwić się dojazdem. Zjawimy się w Twoim domu w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot). Profesjonalnie i szybko zakłażymy wenflon i podamy Ci lub Twojemu bliskiemu kroplówkę zawierającą odżywczy roztwór, podczas gdy Ty nie ruszysz się nawet z kanapy.

Skuteczna i komfortowa kroplówka w domu na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu

Dlaczego wlewy dożylne są tak skuteczne? Przede wszystkim, nie muszą one przejść drogi z układu pokarmowego do krwiobiegu. Składniki podane bezpośrednio do krwi omijają proces wchłaniania, dlatego działają natychmiastowo. W przypadku niektórych składników, takich jak glutation czy albuminy, podanie ich doustnie nie ma sensu, ponieważ uległyby strawieniu. Dostarczenie składników prosto do krwi znacznie przyspiesza procesy regeneracji, w przypadku przemęczenia czy odwodnienia organizmu.

kroplówka w domu

Kroplówka witaminowa – a co, jeśli boję się igieł?

Zakładanie wenflonu dla wielu pacjentów wiąże się z silnym stresem i stanowi jedyny powód, dla którego nie korzystają z płynoterapii. Decydując się na nasze usługi, nie musisz się niczego obawiać! Doświadczone pielęgniarki przeprowadzają wkłucie bezboleśnie i szybko, dbając o Twój komfortmożemy nawet przeprowadzić wkłucie na leżąco. Zakładania wenflonu nie należy mylić z bardziej skomplikowanym procesem, jakim jest wkłucie centralne. W przeciwieństwie do wenflonu, kaniula centralna jest wprowadzana do dużej żyły głębokiej i jest wykorzystywana w przypadku długotrwałego podawania płynów czy leków. „Centrala” może być utrzymywana w naczyniu krwionośnym nawet przez kilka miesięcy, podczas gdy wenflon musi zostać usunięty po kilku dniach. Wkłucie centralne to zabieg wykonywany jedynie przez wykwalifikowanego lekarza i jest wykorzystywany w warunkach klinicznych. Podawanie wlewów dożylnych w warunkach domowych może być prowadzone zarówno przez wenflon jak i wkłucie centralne.

Oferujemy pełną gamę wlewów witaminowych. Zadzwoń a my dobierzemy optymalną kroplówkę. Współpracujemy z mobilną kliniką witaminową wlewy-witaminowe.pl.

Kroplówka nawadniająca

Wagi roli wody w organizmie nie da się przecenić. Stanowi ona przede wszystkim środowisko zachodzenia przemian biochemicznych, wchodzi w skład wszystkich tkanek, a także pełni funkcje transportowe i odpowiada za procesy termoregulacyjne. Do odwodnienia organizmu może dojść na wiele sposobów – ilość wody może zmniejszać się między innymi na skutek wysokiej gorączki, biegunki, wymiotów czy upałów, a także w przypadku spożycia zbyt dużej ilości alkoholu. Kroplowy wlew dożylny ma za zadanie szybkie uzupełnienie niedoborów wody, wraz z dostarczeniem niezbędnych elektrolitów.

Kroplówka elektrolitowa

Elektrolity to nic innego jak jony powstałe z hydrolizy soli. Pełnią one bardzo istotne funkcje w organizmie – odpowiadają za kontrolę ciśnienia krwi, regulują pracę serca i wchłanianie substancji odżywczych. Elektrolity biorą również udział w przewodzeniu impulsów nerwowych i  wspomagają krzepnięcie krwi. Nic więc dziwnego, że wlewy dożylne z elektrolitami błyskawicznie stawiają na nogi.

Stosowanie kroplówek może ponoć w utrzymaniu drożności cewników urologicznych. Zobacz- cewnikowanie pęcherza w domu.

Kroplówka na kaca

Odtrucie alkoholowe to usługa dostępna do niedawna jedynie w specjalistycznych ośrodkach. Obecnie możesz skorzystać z kroplówki na kaca wraz z dojazdem do domu. Dojeżdżamy do pacjentów w Gdańsku i Gdyni.

Kac powodowany jest przez nadmierne spożycie alkoholu, które skutkuje odwodnieniem, utratą witamin i elektrolitów oraz powstaniem  toksycznego dla organizmu aldehydu octowego. Jeśli po imprezie odczuwasz nudności, ból i zawroty głowy oraz ogólne zmęczenie, skontaktuj się z nami. Specjalista kliniki witaminowej zjawi się u Ciebie o wybranej godzinie, a następnie w sposób  profesjonalny i bezbolesny przeprowadzi odtrucie alkoholowe za pomocą kroplówki. Co jest podawane podczas zabiegu? Przede wszystkim dostarczany jest roztwór glukozy, mieszanka elektrolitów i magnez, a kroplówka może zawierać również witaminy. Taka mieszanka podana bezpośrednio do krwi, pozwala szybciej uporać się z kacem i usprawna powrót do pełni sił.

Należy jednak pamiętać, że pomimo skuteczności kroplowego wlewu dożylnego na kaca, najważniejsze jest, aby spożywać alkohol ze zdrowym rozsądkiem i w pierwszej kolejności nie dopuszczać do zatrucia organizmu.

Pogotowie alkoholowe

Stawiamy na nogi pacjentów po okazjonalnych imprezach, ale oferowane przez nas kroplówki mogą również stanowić pomoc dla osób, które zmagają się z nałogiem alkoholowym. Dojeżdżamy do chorych w Gdańsku, Gdyni oraz w Sopocie.

Odtrucie alkoholowe nie jest sposobem na leczenie alkoholizmu, ale może pomóc pacjentowi uporać się z uciążliwymi objawami związanymi z odstawieniem używki. Na skutek długotrwałego spożywania alkoholu w organizmie zachwiana zostaje równowaga elektrolitowa, a kroplówka podana przez specjalistę pozwala przywrócić prawidłową gospodarkę jonów w organizmie. Dzięki doraźnej  terapii poprawia się samopoczucie pacjenta, a uciążliwe objawy fizyczne odstawienia alkoholu zostają złagodzone.

kroplówka na kaca

Gdzie kupić kroplówkę? Tę kwestię pozostaw nam

Kroplowy wlew dożylny przyjęty we własnym domu wiąże się z wieloma zaletami. Przede wszystkim, nasz personel dojeżdża na miejsce i poświęca Ci całą uwagę.  Gwarantujemy pełną dyskrecję  i zachowanie wszelkich norm bezpieczeństwa. Poza tym, oszczędzasz swój cenny czas i zapewniasz sobie maksymalny komfort.

Pamiętaj! Pod żadnym pozorem nie kupuj kroplówki samodzielnie – dożylne podanie roztworu powinno być wykonane jedynie przez wykwalifikowaną osobę, a nigdy na własną rękę. Powierzając zadanie nam, masz pewność że dostarczymy Ci roztwór witaminowy o najlepszym, atestowanym składzie.